O Nas

Altany Tropical Girlandy 18m Siedziska Manolo Stoliki Eko Wynajem Mebli Magnetic Group Trojmiasto Gdynia Gdansk SopotWEB

O NAS

Magnetic Group to wypożyczalnia mebli. W branży eventowej jesteśmy już od 14 lat. Posiadamy bogatą ofertę mebli, lamp, ścianek dekoracyjnych i dodatków scenograficznych oraz systemów ekspozycyjnych. Inspiruje nas przede wszystkim polski design, ale chętnie sięgamy także po kreatywne produkty włoskich, skandynawskich, czy też holenderskich designerów.

Naszą ofertę poszerzamy na bieżąco, także o produkty, które sami projektujemy i produkujemy, co pozawala na realizację nietypowych projektów. Na życzenie klienta przygotujemy koncepcję aranżacji przestrzeni eventu, wykorzystując do tego meble i sprzęt z naszej oferty. Zapewniamy transport, montaż, demontaż oraz obsługę.

Zapraszamy do współpracy! 

  • Marcin Warnke
    Marcin Warnke MANAGING DIRECTOR / WŁAŚCICIEL

    Właściciel i Dyrektor Zarządzający Magnetic Group. Od blisko dwunastu lat w pracy zawodowej łączy trzy pasje: muzyka, media oraz produkcja eventów. W branży muzycznej oraz w mediach współpracował z takimi firmami jak: Disney, BMG Publishing, Universal Music, Warner Brothers, gdzie rozwijał swe umiejętności w zakresie prawa autorskiego, oraz sprzedaży. Od jedenastu lat z pasją organizuje eventy, współpracując z klientami korporacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, instytucjami miejskimi i wojewódzkimi. Z powodzeniem od lat realizuje projekty autorskie. Jest dj-em oraz dziennikarzem muzycznym. Na swym koncie ma wywiady z takimi legendami muzyki i mediów, jak: Bobby McFerrin, Marcus Miller, Tomasz Stańko, czy Krzysztof Materna. Zdobywca nagrody Short Film Corner Revelation na festiwalu filmowym w Cannes za krótkometrażowy film „I do“, przy realizacji, którego odpowiedzialny był za postprodukcję dźwięku oraz sound design. Prywatnie miłośnik sztuki i designu, podróżnik, jego wielką pasją są kultury świata, muzyka oraz Magnetic Group.

ZAUFALI NAM

Magnetic Group w sposób profesjonalny i pomysłowy sposób wywiązał się z kompleksowej realizacji targów poświęconych designowi i modzie, włączając w to wyposażenie eventu w nowoczesne meble. Imprezę w ciągu trzech dni odwiedziło blisko 40 tysięcy osób.

Marcin Kulwas
Dyrektor Zarządzający
Kąpielisko Morskie Sopot

Podziękowanie dla firmy Magnetic Group za organizację II edycji “Łebskiego Festivalu” w Łebie, który zgromadził blisko 20.000 fanów muzyki. Razem przyczyniliśmy się do realizacji tak ważnej dla Nas inicjatywy, jaką niewątpliwie jest muzyczna aktywizacja mieszkańców i turystów w Łebie. Mamy nadzieję na podobą współpracę w podobnych projektach w przyszłości.

Andrzej Strzechmiński
Burmistrz miasta Łeba

Zrealizowana przez Magnetic Group impreza spełniła stawiane przed nią oczekiwania. Dzięki temu firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalając polecić ją jako sprawdzonego partnera, potrafiącego realizować ciekawe i wymagające projekty w sposób profesjonalny i terminowy.

Anna Borkowska
Dyrektor
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny