Łebski Festival

Łeba

1 SIERPNIA 2015

Jesteś Wystawcą? 

Magnetic Group oraz Miasto Łeba zapraszają na trzecią edycję „Łebskiego Festiwalu”, który odbędzie się 1 sierpnia w Łebie! Festival jest celebracją lata i muzyki, podczas którego na scenie wystąpią popularni artyści polscy!

Wystąpią: zwycięzca Superjedynki 2015 w kategorii Supergwiazda – Grzegorz Hyży, którego utwory jak „Wstaję” czy „Na Chwilę” podbijają listy przebojów i doczekały się wielomilionowych odsłon na Youtube, rewelacja polskiej sceny muzycznej, zwycięzca The Voice of Poland w 2011 r. – Damian Ukeje z zespołem, a także funk-bluesowa formacja – Cotton Wing, która od lat wygrywa nagrody na festiwalach muzycznych, min. na Rawa Blues Festival! Poza tym na scenie usłyszycie i zobaczycie Mery Spolsky która szturmem zdobywa coraz większą rzeszę fanów, a także nagrody na prestiżowych festiwalach, jak konkurs SuperDebiuty tegorocznego Opola, gdzie została laureatką nagrody specjalnej SAWP, Nightrun aka William Malcolm – czyli utalentowany finalista jednego z minionych programów X-Factor, a także rockowe trio Popsysze. Artści i organizatorzy zadbają o świetną zabawę w gorącej Łebie, która nie bez kozery zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych miast polskich 2014 roku!

AKTUALNOŚCI

ARTYŚCI

GRZEGORZ HYŻY

Grzegorz Hyży – polski wokalista, finalista trzeciej edycji programu X Factor, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band. W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel Hyżego, „Na chwilę”, który dotarł do pierwszego miejsca polskiego zestawienia airplay. Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty pt. Z całych sił, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku.

ikona_fbikona_yt

DAMIAN UKEJE

Damian Ukeje jesienią 2011 roku brał udział w The Voice of Poland, gdzie był w drużynie Nergala. Dotarł do finału, gdzie zaprezentował autorski utwór „Nie mamy nic”. Tego samego wieczoru został zwycięzcą I edycji tego programu. Główną nagrodą w telewizyjnym widowisku był tytuł najlepszego głosu w Polsce oraz kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska. 22 listopada 2012 roku wydał singiel „Bezkrólewie”, promujący jego debiutancką płytę. 5 lutego 2013 roku odbyła się premiera jego pierwszej płyty pt. Ukeje. W marcu tego samego roku miał premierę jego kolejny singel „Zanim odejdę”. W lutym 2014 roku został nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Debiut roku.

ikona_fb ikona_yt

MERY SPOLSKY

Marysia Żak, czyli Mery Spolsky. Pod pseudonimem Mery Spolsky Żak zawojowała tegoroczny Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, ale to nie jedyny projekt, w którym uczestniczy. Jej występy to nie tylko coś dla ucha, ale też dla oka, bo Marysia sama projektuje swoje ubrania i dba o sceniczny wizerunek.

ikona_fb ikona_yt

COTTON WING

Historia zespołu COTTON WING sięga głębokich lat 90 – tych, kiedy to grupka młodych zapaleńców bluesa z Trójmiasta zaczęła grać na ulicach Gdańska. Zespół Cotton Wing to formacja rhythm & bluesowa, od lat zdeklarowana muzycznie, ale wzbogacając repertuar konsekwentnie kształtująca swój wizerunek. To propozycja klasycznego rhythm & bluesa i mieszanki rocka, soulu, funky i gospel. Zaletą zespołu są ich własne kompozycje ale także szczerość przekazu, w którym liczy się dusza, autentyczność i dobra zabawa.

ikona_fb ikona_yt

NIGHT RUN a.k.a. WILLIAM MALCOLM

William Malcolm, jest najprawdziwszym Amerykaninem szkockiego pochodzenia, wychowany i zamieszkały w Polsce (konkretnie w Sopocie). Dumny absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, szerokiej publiczności znany przede wszystkim jako finalista pierwszej polskiej edycji programu „X-Factor”. Frontman zespołu “Timmy and The Drugs’”. Jest również kompozytorem melodyjnych, soundtrack’owych utworów na klawisze. Jego kompozycje prezentowane były także podczas licznych festiwali poezji m.in. w Schenbar (Berlin, Niemcy) czy Cape Cod, Eastham (Hanover, USA). Ponadto, na swoim koncie posiada liczne występy w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

ikona_fb ikona_yt

POPSYSZE

Popsysze powstało jako duet — Jarek Marciszewski (gitara) i Kuba Świątek (perkusja). Rozumiejący się bez słów muzycy w 2008 roku dołączyli do zespołu Towary Zastępcze, w którym występują do dziś, a z którego wzięli sobie Sławka Draczyńskiego (bas). Tak powstało trio. Brzmienie zespołu jest proste i surowe, słychać nawiązania do The White Stripes czy Queens Of The Stone Age, ale w graniu Popsysze jest znacznie więcej funu i zabawy (choć nie jest to muzyka wesołkowata). Jarek tworzy melodie z łatwością i lekkością, a każdy numer to potencjalny hit. Chyba, że zespół postanowi go (celowo, wzorem Frusciante) zepsuć lub rozwinąć w improwizację.

ikona_fb ikona_yt

FORMULARZ DLA WYSTAWCÓW

ŁEBSKI FESTIVALW razie braku NIP-u wpisz 0dodatkowo krzesło - 0zł

Wypożyczenie zadaszenia stoiska

 TAK NIE

Normal – 369 zł brutto / 1 dzień

Max – 555 zł brutto / 1 dzień


Wypożyczenie stołu

 TAK NIE

69 zł brutto / 1 dzień


Czy korzystać będziesz z dostępu do energii elektrycznej od organizatora? (dodatkowa opłata za zużycie prądu)

 TAK NIE

Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza zapoznanie i akceptację treści Regulaminu Łebski Festival. Po otrzymaniu potwierdzenia o przyjęciu do grona wystawców wydarzenia Łebski Festival, prosimy o dokonanie przelewu w ciągu 5 dni na poniższe konto. W tytule przelewu prosimy koniecznie podać nazwę państwa marki i nazwę imprezy, której dotyczy przelew.

Magnetic Group – Marcin Warnke

26 2530 0008 2027 1076 1621 0002

O miejscu wystawcy w trakcie imprezy decyduje kolejność zgłoszeń. W ciągu 3 dni otrzymasz potwierdzenie dostarczenia wiadomości do organizatora.

 Akceptuję regulamin

SPONSORZY

Lech_logo(1)

PARTNERZY

Unknown
leba-logo-1m
cit-gwiazdki-249x300

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ PODCZAS POPRZEDNICH EDYCJI

.