O Nas

_Gala-Evening-Pracodawcow-Pomorza

O NAS

Magnetic Group to wypożyczalnia mebli, zajmujemy się także obsługą imprez. W branży eventowej jesteśmy już od 14 lat. Posiadamy bogatą ofertę mebli, dodatków scenograficznych, systemów ekspozycyjnych oraz infrastrukturę imprez plenerowych.

Na życzenie klienta przygotujemy koncepcję aranżacji przestrzeni eventu, wykorzystując do tego meble i sprzęt z naszej oferty. Zapewniamy transport, montaż, demontaż oraz obsługę.

Zapraszamy do współpracy.

 • Marcin Warnke
  Marcin Warnke MANAGING DIRECTOR / WŁAŚCICIEL

  Właściciel i Dyrektor Zarządzający Magnetic Group. Od blisko dwunastu lat w pracy zawodowej łączy trzy pasje: muzyka, media oraz produkcja eventów. W branży muzycznej oraz w mediach współpracował z takimi firmami jak: Disney, BMG Publishing, Universal Music, Warner Brothers, gdzie rozwijał swe umiejętności w zakresie prawa autorskiego, oraz sprzedaży. Od jedenastu lat z pasją organizuje eventy, współpracując z klientami korporacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, instytucjami miejskimi i wojewódzkimi. Z powodzeniem od lat realizuje projekty autorskie. Jest dj-em oraz dziennikarzem muzycznym. Na swym koncie ma wywiady z takimi legendami muzyki i mediów, jak: Bobby McFerrin, Marcus Miller, Tomasz Stańko, czy Krzysztof Materna. Zdobywca nagrody Short Film Corner Revelation na festiwalu filmowym w Cannes za krótkometrażowy film „I do“, przy realizacji, którego odpowiedzialny był za postprodukcję dźwięku oraz sound design. Prywatnie miłośnik sztuki i designu, podróżnik, jego wielką pasją są kultury świata, muzyka oraz Magnetic Group.

 • Oz Montania
  Oz Montania GRAPHIC DESIGNER
 • Marcin Winiszewski
  Marcin Winiszewski GRAPHIC DESIGNER

  Człowiek dla którego każde biurko jest za małe a nieskończona ilość pomysłów niewystarczająca. Z wykształcenia historyk, z zamiłowania i zawodu grafik. Urodzony i zamieszkały we Wrocławiu, mocno związany z Gdynią. Poza tym namiętnie lepi logosy, opakowania i plakaty. W Magnetic Group tworzy przede wszystkim grafiki, odpowiedzialny za identyfikację wizualną firmy.

 • Radosław Deruba
  Radosław Deruba NEW MEDIA

  Twórca wizualny, motion designer, autor teledysków, autorskich wizualizacji, wykonawca wizualizacji na żywo, promotor. W Magnetic Group odpowiedzialny za nowe media. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Swoje prace prezentował na licznych koncertach i wystawach indywidualnych na całym świecie, m.in. w Centro Nacional de las Artes w Meksyku, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki w Warszawie, Brancaleone w Rzymie, Pałacu Królewskim w Warszawie. Zwycięzca Grand Prix Festiwalu Videozone 2015. Finalista festiwali wizualnych : inSPIRACJE 2014, LPM 2013 Mexico, LPM 2013 Rome, Interference Festival 2014, Videozone 2012 i 2013, IN & OUT 2012.

ZAUFALI NAM

Magnetic Group w sposób profesjonalny i pomysłowy sposób wywiązał się z kompleksowego przygotowania oraz realizacji targów poświęconych designowi i modzie. Imprezę w ciągu trzech dni odwiedziło blisko 40 tysięcy osób. Program wydarzenia spotkał się z entuzjazmem wśród uczestników wydarzenia.

Marcin Kulwas
Dyrektor Zarządzający
Kąpielisko Morskie Sopot

Podziękowanie dla firmy Magnetic Group za organizację II edycji “Łebskiego Festivalu” w Łebie, który zgromadził blisko 20.000 fanów muzyki. Razem przyczyniliśmy się do realizacji tak ważnej dla Nas inicjatywy, jaką niewątpliwie jest muzyczna aktywizacja mieszkańców i turystów w Łebie. Mamy nadzieję na podobą współpracę w podobnych projektach w przyszłości.

Andrzej Strzechmiński
Burmistrz miasta Łeba

Zrealizowana przez Magnetic Group impreza spełniła stawiane przed nią oczekiwania. Dzięki temu firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalając polecić ją jako sprawdzonego partnera, potrafiącego realizować ciekawe i wymagające projekty w sposób profesjonalny i terminowy.

Anna Borkowska
Dyrektor
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny