O Nas

_Gala-Evening-Pracodawcow-Pomorza

O NAS

Magnetic Group to wypożyczalnia mebli, zajmujemy się także obsługą imprez. W branży eventowej jesteśmy już od 13 lat. Posiadamy bogatą ofertę mebli, dodatków scenograficznych oraz infrastrukturę imprez plenerowych. Wspieramy także działania organizacyjne klientów, w zakresie realizacji eventu. Jeśli potrzebujecie Państwo koncepcji aranżacji przestrzeni eventu, przygotujemy ją, wykorzystując do tego nasze meble i sprzęt.

Na życzenie klienta przygotujemy koncepcję aranżacji przestrzeni eventu, wykorzystując do tego nasze meble i sprzęt. Zapewniamy transport, montaż, demontaż i obsługę. Dodatkowo oferujemy profesjonalną realizację filmową z wydarzenia oraz kompozycję ścieżki dźwiękowej specjalnie na potrzeby Państwa projektów: film promocyjny, reklamowy, realizacja z eventu, making off, reel, etc.

Zapraszamy do współpracy.

 • Marcin Warnke
  Marcin Warnke MANAGING DIRECTOR / WŁAŚCICIEL

  Właściciel i Dyrektor Zarządzający Magnetic Group. Od blisko dwunastu lat w pracy zawodowej łączy trzy pasje: muzyka, media oraz produkcja eventów. W branży muzycznej oraz w mediach współpracował z takimi firmami jak: Disney, BMG Publishing, Universal Music, Warner Brothers, gdzie rozwijał swe umiejętności w zakresie prawa autorskiego, oraz sprzedaży. Od jedenastu lat z pasją organizuje eventy, współpracując z klientami korporacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, instytucjami miejskimi i wojewódzkimi. Z powodzeniem od lat realizuje projekty autorskie. Jest dj-em oraz dziennikarzem muzycznym. Na swym koncie ma wywiady z takimi legendami muzyki i mediów, jak: Bobby McFerrin, Marcus Miller, Tomasz Stańko, czy Krzysztof Materna. Zdobywca nagrody Short Film Corner Revelation na festiwalu filmowym w Cannes za krótkometrażowy film „I do“, przy realizacji, którego odpowiedzialny był za postprodukcję dźwięku oraz sound design. Prywatnie miłośnik sztuki i designu, podróżnik, jego wielką pasją są kultury świata, muzyka oraz Magnetic Group.

 • Oz Montania
  Oz Montania GRAPHIC DESIGNER
 • Marcin Winiszewski
  Marcin Winiszewski GRAPHIC DESIGNER

  Człowiek dla którego każde biurko jest za małe a nieskończona ilość pomysłów niewystarczająca. Z wykształcenia historyk, z zamiłowania i zawodu grafik. Urodzony i zamieszkały we Wrocławiu, mocno związany z Gdynią. Poza tym namiętnie lepi logosy, opakowania i plakaty. W Magnetic Group tworzy przede wszystkim grafiki, odpowiedzialny za identyfikację wizualną firmy.

 • Radosław Deruba
  Radosław Deruba NEW MEDIA

  Twórca wizualny, motion designer, autor teledysków, autorskich wizualizacji, wykonawca wizualizacji na żywo, promotor. W Magnetic Group odpowiedzialny za nowe media. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Swoje prace prezentował na licznych koncertach i wystawach indywidualnych na całym świecie, m.in. w Centro Nacional de las Artes w Meksyku, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki w Warszawie, Brancaleone w Rzymie, Pałacu Królewskim w Warszawie. Zwycięzca Grand Prix Festiwalu Videozone 2015. Finalista festiwali wizualnych : inSPIRACJE 2014, LPM 2013 Mexico, LPM 2013 Rome, Interference Festival 2014, Videozone 2012 i 2013, IN & OUT 2012.

ZAUFALI NAM

Magnetic Group w sposób profesjonalny i pomysłowy sposób wywiązał się z kompleksowego przygotowania oraz realizacji targów poświęconych designowi i modzie. Imprezę w ciągu trzech dni odwiedziło blisko 40 tysięcy osób. Program wydarzenia spotkał się z entuzjazmem wśród uczestników wydarzenia.

Marcin Kulwas
Dyrektor Zarządzający
Kąpielisko Morskie Sopot

Podziękowanie dla firmy Magnetic Group za organizację II edycji “Łebskiego Festivalu” w Łebie, który zgromadził blisko 20.000 fanów muzyki. Razem przyczyniliśmy się do realizacji tak ważnej dla Nas inicjatywy, jaką niewątpliwie jest muzyczna aktywizacja mieszkańców i turystów w Łebie. Mamy nadzieję na podobą współpracę w podobnych projektach w przyszłości.

Andrzej Strzechmiński
Burmistrz miasta Łeba

Zrealizowana przez Magnetic Group impreza spełniła stawiane przed nią oczekiwania. Dzięki temu firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalając polecić ją jako sprawdzonego partnera, potrafiącego realizować ciekawe i wymagające projekty w sposób profesjonalny i terminowy.

Anna Borkowska
Dyrektor
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny