2 Sierpnia

ŁEBA, PLAC PRZY ORLIKU

Magnetic Group oraz Miasto Łeba zapraszają na drugą edycję „Łebskiego Festivalu”, który odbędzie się 2 sierpnia w Łebie!

Festival jest celebracją lata i muzyki, podczas którego na scenie wystąpią najbardziej popularni artyści polscy tego roku, a mianowicie nasi reprezentanci na Festiwalu Eurowizji – Donatan i Cleo, których utwory jak „My Słowianie” czy „Cicha woda” doczekały się wielomilionowych odsłon na Youtube oraz podbijają listy przebojów od wielu miesięcy, szalenie popularnyMesajah wraz z zespołem, żywiołowi rockmani i uczestnicy programu X-Factor – Trzynasta w Samo Południe oraz finaliści programu Mam Talent sprzed kilku lat – Me Myself and I, którzy w unikalny sposób poprowadzą Festival, ale także zobaczycie ich w koncercie! Poza tym na scenie usłyszycie i zobaczycie dj-ów, którzy zadbają o to abyście nie stali w miejscu.

LINE-UP

17:00 – 18:30 – Salem

18:30 – 18:40 – Me Myself & I

18:40 – 20:10 – 13 w samo południe

20:10 – 20:20 – Me Myself & I

20:20 – 21:20 – Donatan & Cleo

21:20 – 22:00 – Me Myself & I – koncert

22:00 – 23:30 – Mesajah & Riddim Bandits

23:30 – 23:45 – Me Myself & I

23:45 – 01:00 – Salem 

ARTYŚCI

Mesajah

MESAJAH

Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Diaz – wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. W 2008 roku zdecydował się̨ na rozpoczęcie solowej kariery, wydając swój pierwszy album „Ludzie Prości”. Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Album odniósł sukces, był sporym wydarzeniem na polskiej scenie reggae i cieszył się̨ dużym zainteresowaniem mediów. Promował go utwór „Każdego dnia”, który do dziś́ pozostaje wielkim przebojem znanym nie tylko fanom gatunku reggae.

ikona_fb ikona_yt

Trzynasta

TRZYNASTA W SAMO POŁUDNIE

Uczestnicy tegorocznej edycji X-Factor to pełni zapału rockowi gentelmani, którzy postawili sobie zadanie wskrzeszenia legendy brudnego brzmienia gitar w świeżym, rockowym wydaniu. Swoją muzyką ładują między oczy. To czysty rock’n’roll, doprawiony ognistym brzmieniem har-monijki. Cel: zdobyć muzyczny świat. Skład pochodzi z miasta stu mostów- Wrocławia. W brzmieniu XIIIstej czuć inspirację formacjami takimi jak TSA czy AC/DC. Trzynasta miała zaszczyt wystąpić na Nowym Brzmieniu Perfectu w 2011 roku we Wrocławiu u boku gwiazd takich jak: Acid Drinkers, Maleńczuk i Psychodancing oraz samej legendy polskiego rocka zespołu Perfect.

ikona_fb ikona_yt

Donatan

DONATAN & CLEO

To najpopularniejszy duet 2014 roku w Polsce ! Autorzy największego hitu ostatniego roku „My Słowianie”. Reprezentanci kraju na Eurowizji 2014.

DONATAN – twórca, producent muzyczny, członek legendarnego Kasta Składu. Jego muzykę̨ można usłyszeć́ na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością̨ Polskiej sceny Hip-hopowej

CLEO – „Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem” wokalistka, autorka tekstów, malarka, kobieta wielu talentów.  Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop

ikona_fb ikona_fb ikona_yt

me myself and i

ME MYSELF AND I

To jeden z najbardziej wyrazistych zespołów polskiej sceny muzycznej, z wieloma sukcesami, uparcie realizujący swoją własną, konsekwentną ścieżkę kreacji dźwięku. To zespół fascynujący, niepokoją- cy, świeży i bardzo popularny. Potrafi zapełnić każdą salę koncertową, wyprzedać bilety do ostatniej sztuki i dać przy tym tak niepowtarzalny koncert, że widzowie długo jeszcze po jego zakończeniu domagać się będą ponownego wyjścia na scenę.

ikona_fb ikona_yt

FORMULARZ DLA WYSTAWCÓW

ŁEBSKI FESTIVALW razie braku NIP-u wpisz 0dodatkowo krzesło - 0zł

Wypożyczenie zadaszenia stoiska

 TAK NIE

Normal – 369 zł brutto / 1 dzień

Max – 555 zł brutto / 1 dzień


Wypożyczenie stołu

 TAK NIE

69 zł brutto / 1 dzień


Czy korzystać będziesz z dostępu do energii elektrycznej od organizatora? (dodatkowa opłata za zużycie prądu)

 TAK NIE

Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza zapoznanie i akceptację treści Regulaminu Łebski Festival. Po otrzymaniu potwierdzenia o przyjęciu do grona wystawców wydarzenia Łebski Festival, prosimy o dokonanie przelewu w ciągu 5 dni na poniższe konto. W tytule przelewu prosimy koniecznie podać nazwę państwa marki i nazwę imprezy, której dotyczy przelew.

Magnetic Group – Marcin Warnke

26 2530 0008 2027 1076 1621 0002

O miejscu wystawcy w trakcie imprezy decyduje kolejność zgłoszeń. W ciągu 3 dni otrzymasz potwierdzenie dostarczenia wiadomości do organizatora.

 Akceptuję regulamin

ZOBACZ RÓWNIEŻ